Ahmet Tatlıses: Babam, iyi olan her şeyi destekler

Ahmet Tatlıses: Babam, iyi olan her şeyi destekler

İş adamı Ahmet Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses ve amcası Hüseyin Tatlı ile ilgili çıkan haberlere yönelik açıklama yaptı.

28 Mart 2016 - 16:05 - Güncelleme: 28 Mart 2016 - 16:31

İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses, bir dönem küs olan babası ve amcası Hüseyin Tatlı ile ilgili medyada çıkan yalan haberlerden duyduğu rahatsızlığı instagram hesabından dile getirdi. Ailesi ile ilgili yalan yanlış şeylerin yazılmasını istemediğini dile getiren Tatlıses, yaptığı açıklamalarla asılsız haberlere son noktayı koyarken şu anki müzik piyasasına da göndermede bulundu. Tatlıses ailesi sevenlerinin binlerce beğeni  ve yorum ile destek olduğu  Ahmet Tatlıses’in açıklaması şu şekilde:

Babamın amcama karşı veya albüm yapmasına karşı takındığı bir tavır veya kötü bir durum söz konusu değil, olmaz da… Babam, amcam Hüseyin Tatlı'nın hem abisi hem de kendisinin örnek aldığı bir sanatçıdır. Babam iyi olan her şeyin destekçisidir. Ayrıca bu durum ağabey-kardeş arasındadır. Babam, amcamın önüne engel değildir. Bence engel olan başkalarıdır. Sonuçta bugün itibari ile piyasada bulunan şarkıların izlenme oranı 3-5 milyon ama halk şarkıyı bilmiyor. Hüseyin Tatlı'nın kısa zamanda 300.000 izlenme oranı var ama şarkısı herkesin dilinde. Piyasa bir kaç adamın elinde, sabun köpüğü sanatçıların sahte tıklanmalarıyla dönüyor; yani kendilerini kandırıyorlar. Beni de ilgilendirmez, şuan burada bu konuyu konuşmamın nedeni ailemiz hakkında yanlış bir şey yazılıp çizilmesin diye... Kimin ne olduğu ortada… Ayrıca babamın sağlığı gayet yerinde hamdolsun. Bir yandan albüme hazırlık var bir yandan ticari hayatı var. Ticarette alım satım olur, bunlar normal. Babam neyin nasıl yapılacağına kendi karar verir. “Battı, işleri iyi değil.” gibi şeyler asparagastır. Bunlara kimse inanmasın. Hepinize saygılarımı sunuyorum.

Ahmet TATLISES

Haber: Pınar ÜNLÜ

Bu haber 124633 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Faruk Çelik'in durumu iyi
Faruk Çelik'in durumu iyi
Erdoğan Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştu
Erdoğan Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştu