Eş Başkanlar Halk Ve Personel İle Bayramlaştı

Belediye Eş Başkanları Bayram ve Durmuş, Ramazan Bayramı vesilesiyle belediye binasında halk ve belediye personeli ile bayramlaştı.

Ramazan Bayramı vesilesiyle Belediye Eş Başkanları Mustafa Bayram ve Ayşe Durmuş, belediye hizmet binasında belediye personeli ve halk ile bayramlaştı. Her bayramın birinci günü yapılan bayramlaşma bu Ramazan Bayramı'nda da Eş başkanlar tarafından yerine getirilerek gelenek sürdürüldü. Gelen misafirler ile Belediye Eş Başkanları Bayram ve Durmuş bizzat ilgilenerek, ağırladı. 
7'den 70'e her yaştan yurttaşın eş başkanlar ile bayramlaşmak için geldiği belediye binasında çocuklar ve eş başkanlar arasında geçen diyaloglar keyifli anların yaşanmasına vesile oldu. HDP Halfeti İlçe Eş Başkanı Ahmet Sönmez ve merkez mahalle muhtarı Abdurrahman Korkmaz'ın da makamında ziyaret ettiği belediye eş başkanları gelen misafirlere ikramlarda bulunarak bayramlaştı. Belediye birim amirleri ve personeli de bayramlaşmak için belediyeye gelerek eş başkanlar ile bayramlaştı. Belediye binasındaki bayramlaşma programının ardından eş başkanlar bayram vesilesiyle mezarlık ve akraba ziyaretlerine geçti.