Harran Belediyesi Kırsalda

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinin kırsal mahallelerinde yol çalışması devam ediyor.

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Kırsal mahalleleri tozdan ve çamurdan arındıracaklarını belirterek, “Bizim amacımız herkese eşit mesafede, adil bir şekilde herkese hizmet götürmek. Çalışmalar kapsamında  Harran ilçesine bağlı Tekneli, Bellitaş, Tekdal, Ünlü, Kanalyurt, Gürgelen, Aydüştü, Aşağıyakınyol ve Yukarıyakınyol mahallelerinde çalışmalarımız sona erdi. Bugüne kadar birçok kırsal mahallenin stabilize yolunu bitirdik” dedi.

Harran Belediye Başkanı Özyavuz tüm kırsal mahallelerin sorunlarını gidereceklerini aktararak  “Tüm kırsal mahallelerimizin sorunlarını gidereceğiz. Sırayla gidiyoruz. Bu dönem tüm kırsal mahallelerimizde ve mezralarında malzeme serimini bitireceğiz. Çalışmalarımız yarından itibaren Balkat mahallesinde devam edecek” dedi.

“HERKESE ADİL VE EŞİT BİR ŞEKİLDE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ”

Kırsal mahalleleri toz ve çamurdan kurtaracaklarını söyleyen Başkan Özyavuz, “Kırsal mahallelerimizi tozdan ve çamurdan kurtaracağız. Onlarında güzel bir şekilde yaşamaları gerek. AK Partinin ak belediyesi olarak amacımız herkese eşit mesafede, adil bir şekilde hepsinin hizmetini görmektir. AK Parti’nin ak belediyelerine de yakışan budur” şeklinde konuştu.