Karabükspor teknik direktörü Tudor: Hedefimiz ligde kalmak

KARDEMİR Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, çok koşan ve mücadele eden bir takım yaratacaklarını belirterek, "Öncelikli hedefimi..

KARDEMİR Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, çok koşan ve mücadele eden bir takım yaratacaklarını belirterek, Öncelikli hedefimiz ligde kalmak dedi.
Spor Toto Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor, yeni sezon hazırlıklarını Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde bulunan Termal Otel'de sürdürüyor. Kamp boyunca günde çift antrenman yapan kırmızı mavililerde teknik direktör Igor Tudor, 6'ncı günde sabah idmanını iptal ederek oyuncularını dinlendirdi. Gazetecilere açıklama yapan Hırvat teknik adam, Bolu kampının çok iyi geçtiğini belirterek, Her şey çok iyi. Hava çok sıcak değil çok soğuk da değil. Zamanla yeni oyuncular da gelecek, bunları göreceksiniz. Kulübün işleyiş durumları var, bunlara bağlı olarak yeni oyuncular gelecek. Önümüzde 2 aylık bir süre daha var. Bu süre içerisinde yarın da oyuncu gelebilir 1.5 ay sonra da oyuncu gelebilir. Bunları oturup göreceğiz diye konuştu.
Ligdeki hedeflerine de değinen Tudor, Bu sene ligde çok koşan, mücadele eden, istekli  top oynayan Karabükspor görecekler. Bu aldığımız ve alacağımız oyunculara da bağlı. Bazen işler istediğimiz gibi gitmeyebiliyor. Öncelikli hedefimiz ligde kalmak. Bir üst lige çıkmak bizde bir korku ve tereddüt yaratmış değil. Günden güne daha iyi olmak için çalışacağız. Bu durumu atlatmamız için oyuncularımızın sahada fedakarlıklar yapması gerekiyor dedi.
Tudor, Kardemir Karabükspor'un yeni transferi Dany ile ilgili ise Kendisinden gayet memnunum. Çok iyi işler yapıyor. Çok faydalı olacak. Takımın iyi oyuncularından biri olacak diye konuştu.