Karşıyaka'da Altuğ'dan destek çağrısı

SPOR Toto 2'nci Lig ekiplerinden Karşıyaka'da transfer yasağının kaldırılmaması nedeniyle sosyal medyada taraftarlardan tepki gören..

SPOR Toto 2'nci Lig ekiplerinden Karşıyaka'da transfer yasağının kaldırılmaması nedeniyle sosyal medyada taraftarlardan tepki gören Başkan Mutlu Altuğ, bekledikleri desteği kimseden göremediklerini söyledi.
Karşıyaka Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasına yeterli katkı verilmediğini dile getiren Başkan Mutlu Altuğ, Yönetim olarak yalnız kaldık. Sorunları kendi çabamızla çözmeye çalışıyoruz. En başında da söylemiştik, bu yük bir kişinin omuzlarıyla taşıyacağı bir yük değil. Ne yazık ki camia yeterli desteği vermedi diye konuştu.
Kulübün tek vücut halinde hareket etmesi gerektiğini anlatan Altuğ, Tüm şubelerle bir araya gelip el ele vermeliyiz. 104 yıllık çınar Karşıyakamız, sadece futboldan ibaret değil. Voleybolu, basketbolu, tenisi hepbirlikte kenetlenip çıkış yolu aramalıyız.
Geçmiş dönem sorunlarıyla boğuşmaktan önümüzü göremiyoruz, proje üretemiyoruz. Herkes bu zor şartlarda duyarlı olmalı dedi. Yardım kampanyasında yönetimin 200 bin TL, camianın ise 250 bin TL katkı koyduğunu belirten Altuğ, Toplanan rakam beklediğimizin çok altında.