Zeynel Abidin Beyazgül'e Twitter Desteği

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül geçtiğimiz gün Topçu Meydanında bir grubun protestosu ile karşılaştı. Bakan Faruk Çelik'e yapılan protestonun bir benzerini Beyazgül için yapanların planı teşkilat seçimlerine kadar İl başkanını yıpratıp yeniden seçtirmemek. O grup Ak Parti'nin kalesi olan Şanlıurfa'yı vasat yöneticilere teslim etmek istiyorlar.

Şanlıurfa'da daha önce de oldu. Ak Parti'yi halktan kopuk bir kaç mutlu azınlığın kucağına iten Ak Parti'de bir grup düğmeye bastı. Yeni Bakanlar Kurulu belirlenecek açıklamasının ardından Bakan Faruk Çelik'e yönelik operasyon yapan ve çeşitli yerlerde protesto ettiren o grup bu kez 81 il teşkilatı değişecek açıklamalarının ardından Zeynel Abidin Beyazgül'ü hedef aldı.

Şanlıurfa'da Ak Parti'nin puan kaybetmesini isteyen yine çoğu Ak Partili o grup Zeynel Abidin Beyazgül'ün uzlaşmacı tavrından rahatsız. Halen görevde olan kentin hassasiyetlerini düşünmeden halen "Ben" diyen grubun bu kumpası Sosyal Medyadan ters tepti. Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e kurulan kumpasa karşı birleşen Urfalılar #YanınızdayızZeynelBaşkan tagı açtılar.