Bakan Akdağ: Tüm dünyaya millet olmayı gösterdik
Bugun...
Bakan Akdağ: Tüm dünyaya millet olmayı gösterdik
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, askeri darbe girişiminin ardından Türkiye'nin, tüm dünyaya ihtilafları bir tarafa bırakarak kenetlenmeyi ve millet olmayı gösterdiğini söyledi.

facebook-paylas
Tarih: 07-08-2016 17:15
Bakan Akdağ: Tüm dünyaya millet olmayı gösterdik

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, çeşitli temaslarda bulunmak ve ‘Demokrasi ve Şehitler’ mitingine katılmak üzere öğleden sonra Şanlıurfa'ya geldi. Beraberinde milletvekilleri ile kente gelen Bakan Akdağ ilk olarak Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna'yı ziyaret etti. Şeref defterini imzaladığı valilikte kente ilişkin brifing alan Bakan Akdağ, kentte sağlık alanında yaşanan personel sıkıntılarını yeni atamalarla gidereceklerini ifade etti.
Türkiye'nin 15 Temmuz askeri darbe girişiminin ardından vatan ve bayrak için kenetlendiğini dile getiren Bakan Akdağ şöyle dedi: "Bugün bütün Türkiye ayakta. Bugün bütün Türkiye 15 Temmuz’da olduğu gibi ayakta.  Aslında bu bir milletin şahlanışı, bir milletin ayağa kalkışı, bir milletin dostuna da düşmanına da 'millet nasıl olunur, sıkıntılı günlerde millet nasıl kenetlenir, millet nasıl aralarındaki bütün ihtilafları unutur ve kendi hedefine kilitlenir' bunu gösterdiğimiz dönemlerdeyiz. İnşallah bugün bütün Türkiye tek ses, tek yürek, tek nefes olarak bir araya geleceğiz. Allah’ın izniyle önümüzde güzel günler olacak. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın."
Bakan Akdağ, Valiliğin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi de ziyaret etti.

 

 
Kaynak: DHA

Bu haber 21695 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR
2 Yorum

KADİR
07-08-2016 18:13:33
sayın bakanım duy sesimizi mevcut olan bi hastaneyi kapatıp yeni yere taşıyorlar peki bu haliliye ilçesindeki vatandaş nasıl yapacak acil vakalı bi hasta gece yarısı nasıl gidecek ya arabası yok ise 7 km uzaga götürmüsünüz yeni yerde yetersiz olacak urfa nufusu 2 milyon YILDA 70 bin çocuk dünyaya geliyor bu eski yerin tekrar çocuk hastanesi olması şart önümüz kış yogunluk olacak her gün sosyal medyada çıkacak bu haliliye ilçesi neden magdur ediliyor lütfen miletvekiler ve belediye başkanın duyarlı olması gerek eyyübiye hast eyyübiyeye hitap etsin haliliye çocuk hast haliliyeye hitap etsin..13 tane ilçemiz var yazık degilmi bu vatandaşa ..bi yeri kapatıp bi yeri açmak çaremi yine yetersiz olacak yetmeyecek kışın hep televizyonlarada o hastane yetersiz diye yayın yapılacak haliliyede hastane kalmadı fakülte gitti dogum gidiyor.çocuk gitti sayın fevzi demirkol çok drüst efendi bi adamsın ama bu yeterli degil neden ilçene sahip çıkmıyorsun ilçende hastane kalmadı acilen tekrar o hastan
baran
07-08-2016 18:12:05

SAYIN bakan inş sen bu eski çocuk hastanesini tekrar faliyete koyarsın bu bizim vekiler ve başkanlar hep .............. HAYIR YOK BUNLARDA......HALİLİYE ILÇESİ ÇOK MAGDUR BU KONUDA ÇOK GÜNDE GELDİ AMA KİMSE İLGİLENMEDİ.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI