Bülent Yapraklıoğlu’nun Bilinmeyenleri

Bülent Yapraklıoğlu'nun Bilinmeyenleri

Yaptığı sokak röportajlarıyla adından söz ettiren ve sosyal medyada çok konuşulan isimler arasında yer alan Ahsen TV kurucusu Bülent Yapraklıoğlu ile ilginç bir röportaj yapıldı. Yaşar Alptekin'in sorduğu sorulara cevap veren Yapraklıoğlu, kendisi hakkında bilinmeyen bir gerçeği de açıkladı. İşte o röportaj...

07 Temmuz 2016 - 14:53

NE AYAKSIN ABİ 
Yaşar Alptekin’in “Ne Ayaksın diye sormuyorlar mı?” sorusuna “40 ayak” diyerek cevap veren Bülent Yapraklıoğlu, kendisi ile ilgili sorulara samimiyetle cevap verdi.
2 yıl önce Ahsen Tv’yi kurarak başladığını ifade eden Yapraklıoğlu, yaptığı işi severek yaptığını fakat bazı engellerle karşılaştığını aktardı. Yapmak istediği bir çok proje olduğunu aktaran Bülent Yapraklıoğlu, “Polis engeli, Pkklıların engeli, partililerin engeli ile karşılaşıyorum, sadece bizim taraftakilerin engelleri benim zoruma gidiyor, diğerleri umurumda değil. İsrail Büyükelçili önünde beni gören 50 Saadet Partili beni kovaladı bana saldırdı. Ben onlara göre Ak Partiliyim, diye.” diyerek farklı bir tepki verdi.
DURAN ADAMLAR NAMAZ KILANA SALDIRDI

NAMAZ KILAN ADAMLAR MÜSLÜMANLARA SALDIRDI
Yaşar Alptekin’in “Komik anın yok mu?” sorusuna kameramanı cevap verirken “Ben anlatayım duran adam muhabbeti var o duran adam muhabbetinde biz Bülent ile Taksim’e gittik, bunların kıblesi duran adam tarafı bizimki başka taraf Bülent tutturdu bunların içinde namaz kılacağım diye dedim ki Yaa sen bunu yapar isen provokasyona girer  niye orda bir tanesi gelecek sana saldıracak vuracak duran adamlar namaz kılan Müslümanlara saldırdı olacak. Yok sen merak etme ben Bismillahi lezi la yedurru’yu  okudum dedi. içimden diyorum bu adam samimi Allah onu korur ama yinede şeytan dürtüyor. Korktum gidip uzaktan izledim. Neyse bu seccadeyi serdi duran adamlar uzakta buna ulaşamıyorlar içlerinden bir grup geldi Mustafa Kemal’in resmini seccadenin üstüne bıraktı o sırada Bülent namaz kılıyor sonra polisler geldi etrafını çevirdi Bülent namazını kıldı seccadesini topladı gitti.” Diye anlattı.
Bu olaydan öncede gittiğini sözlerine ekleyen Bülent Yapraklıoğlu, “Ondan öncede gittim duran adamların oraya kafaları güzeldi bana sataşmaya başladılar. baktım üzerime geliyorlar ben duayı sesli okumaya başladım ben okumaya başlayınca baktılar, baktılar gittiler.  Bu duayla mermiye kafa atarsın. Bismillahillezi la yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi vela fissemai ve hüves-semi’ul alim, duasını sabah 3 kez okuyana akşama kadar hiç bele gelmez.” dedi.
evet mermiye kafa atarsın peygamberim söylüyor o hiç yalan söyler mi?
YAŞAR ALPTEKİN: başka ne dua tavsiye edersin 
MÜSLÜMAN NE ZAMAN GOL ATACAK?
Müslümanların sosyal hayata çok girmediğini ifade eden Bülent Yapraklıoğlu “Bizim çocuklarımız etliye sütlüye karışmasın işe gitsin eve gitsin yeter o sırada din düşmanları adam yetiştirdi biz sadece seyrettik. Bunu şevki hoca bir tabirle anlatmıştı ben o tabiri kısaca anlatayım: şimdi iki tarafa takım kurulmuş. Staddayız. 11 kişiye 11 kişi Yahudi iki takım kurmuş Müslümanlar seyrediyor hakem Birleşmiş Milletler bir ordan buraya gol oluyor bizim Müslümanlar gol diye bağırıyor oradan oraya gol oluyor bizim Müslümanlar yine gol diye bağırıyor ee sen ne zaman takımını kurup sahaya ineceksin.” şeklinde konuştu.
SÜSLÜMANLAR ÇOGALIYOR
Son zamanlarda kapalı kadınların çok süslendiğinden sitem eden Yaşar Alptekin ise “Bep verdiğim örnek var bizim muhafazakârlarımız vakti zamanında Türk sinemasında üç kağıtçı sapık adamlar olarak tanıtıldı niye çünkü sinema günah gözüyle bakıldı ve sinema onlara kaldı onlar istediği gibi at koşturdu şimdi yeni yeni sinema ve televizyonun önemi anlaşıldı şuanda gençlerimiz okumuyor seyrediyor gençlerimize ancak o şekilde ulaşabiliriz ama üvey evlat gibi bırakıldı televizyon şimdi yeni yeni önemi attırıldı yine de yeterli değil biz Müslümanlar her sektörde olmalıyız bizceyi göstermeliyiz bizce Müslüman böyle giyinmeli, böyle yemeli, böyle içmeli, böyle hareket etmeli, şöyle bir sorunumuz var şimdi süslümanlar çoğalıyor bacılarımız elhamdülillah tesettüre giriyorlar tesettürün amacı ne korumak ama sen tesettüre girmişsin koku sürmüşsün, topuklu ayakkabı giymişsin. sen saklanmadın ki ben buradayım buradayım  diyerek daha fazla dikkat çekiyorsun.” dedi.

 

Bu haber 29392 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Faruk Çelik'in durumu iyi
Faruk Çelik'in durumu iyi
Erdoğan Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştu
Erdoğan Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştu