Darbe şehitleri için mevlit okutup, döner- ayran dağıttı

Darbe şehitleri için mevlit okutup, döner- ayran dağıttı

YOZGAT'ın Sorgun İlçesi'nde dönerci esnafı Mustafa Doğar, darbe girişimine tepki göstermek ve şehitlerin ruhu için mevlit okuttu, C..

22 Temmuz 2016 - 16:15

YOZGAT'ın Sorgun İlçesi'nde dönerci esnafı Mustafa Doğar, darbe girişimine tepki göstermek ve şehitlerin ruhu için mevlit okuttu, Cuma namazı sonrası 3 bin kişiye bedava dönerayran dağıttı.
Sorgun'da dönerci Mustafa Doğar, Cuma namazı ardından Agahefendi Mahallesi, Murat Caddesi'ndeki işyerinde 3 bin kişiye bedava döner ve ayran dağıttı. Doğar, ülkenin çok büyük bir tehlikeyi ucuz atlattığını ancak, bu darbe girişiminde 246 kişinin vatan ve demokrasi uğruna şehit düştüğünü söyledi. Doğar yaptığı açıklamada, Türk milletinin göstermiş olduğu bu birlik ve beraberliğin içinde fırtınalar estirdiğini, kendisini de bir şeyler yapmak zorunda hissettiğini, bu amaçla Cuma namazı sonrası bir mevlit okutarak 3 bin kişiye döner ekmek dağıttığını ifade etti. Doğar, "Biz bunu aziz şehitlerimizin ruhu, bu milletin birliği ve dirliği için, birliğimizi dirliğimiz tüm Türkiye'ye göstermek için yaptık. Bugün 3 bin kişiye ücretsiz döner ve ayran dağıtacağız. Bu hizmetimiz akşama kadar sürecek" dedi.

 

Bu haber 1977 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Faruk Çelik'in durumu iyi
Faruk Çelik'in durumu iyi
Erdoğan Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştu
Erdoğan Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştu