Fakıbaba Gençlere Umut Oldu
Bugun...
Fakıbaba Gençlere Umut Oldu
Ahmet Eşref Fakıbaba’nın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına getirilmesinin hemen ardından bakanlıktan atama bekleyen ve sosyal medyada örgütlenen Veteriner Sağlık Teknikerliği mezunları bakan Fakıbaba’yı mesaj yağmuruna tuttu.

facebook-paylas
Tarih: 20-07-2017 22:41
Fakıbaba Gençlere Umut Oldu

Ahmet Eşref Fakıbaba’nın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına getirilmesinin hemen ardından bakanlıktan atama bekleyen ve sosyal medyada örgütlenen Veteriner Sağlık Teknikerliği mezunları m bakan Fakıbaba’yı mesaj yağmuruna tuttu. 
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından istihdamları sağlanan, sayıları yüzbinleri aşan Veteriner Sağlık Teknikerleri ve onlarla birlikte atanmalarını bekleyen aileleri bakanlığa Fakıbaba’nın gelişinin ardından mağduriyetlerinin giderileceğine inanıyorlar. Fakıbaba’nın sosyal medya hesaplarını tebrik mesajlarıyla dolduran mezunlar yeni bakandan bir an önce müjdeli haber bekliyorlar. Yıllardır atamaları gerçekleştirilmeyen, sınavlarına gayretle hazırlanıp yüksek puan alan mezunlar “Yeni bakan, yeni başlangıç” sloganıyla bakan beyi sosyal medyada terleteceğe benziyor. Halkın sorunlarını kendi sorunu gören Urfa’mızın “Fakir Babası” gençlerin gönlüne şimdiden girmeyi başardı.
Bu haber 9039 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI