Fakıbaba: Hemşehrilerim Yorulmasın

Fakıbaba: Hemşehrilerim Yorulmasın

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına atanan Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba yarın saat 15:00'te devir teslim töreni ile Bakanlığı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik'ten devralacak. Bakan Fakıbaba Şanlıurfalı hemşehrilerine: Yarın 15:00’te yapılacak olan Devir-Teslim Törenine hemşerilerimin yorulmamaları, masraf etmemeleri için zahmet etmemelerini istirham ediyorum. dedi ve ekledi;

20 Temmuz 2017 - 13:02

Fakıbaba yarın Bakanlığı Faruk Çelik'ten devralacak. Fakıbaba yaptığı açıklamada "Yarın 15:00’te yapılacak olan Devir-Teslim Törenine hemşerilerimn yorulmamaları, masraf etmemeleri için zahmet etmemelerini istirham ediyorum. En kısa zamanda Şanlı Şehrimde hemşerilerimin tebriklerini kabul edeceğimi bildiriyor, saygılar sunuyorum." dedi.

Bakanlık değerlindermesi ile ilgili de "Hep birlikte El birliği ile güzel işler yapacağımıza inanıyorum.
 Ülkemizin Gıda, Tarım ve Hayvancılık alanında yeni bir atılım yapması hedefiyle çıktığımız bu yolda, tüm hemşerilerimin duasına talibim. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımızın Binali Yıldırım'ın teveccühü ve halkımızın desteğiyle Bakanlık görevini layıkıyla yerine getirmeye gayret göstereceğim. Yükümüzün çok ağır olduğunun bilincindeyim. Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına atanmam hasebiyle gerek telefonla gerek mesajla tebrik eden tüm arkadaşlara teşekkürü borç biliyorum." şeklinde bir mesaj yayınladı.

 

Bu haber 9799 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Kaynanalar Yuva mı Yıkıyor?
Urfalı Kaynanalar Yuva mı Yıkıyor?
ido Tatlıses: Babam Kadar Çapkın Değilim
ido Tatlıses: Babam Kadar Çapkın Değilim