İbrahim Kalın'dan 15 Temmuz Anısına Yeni Klip

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 15 Temmuz şehitleri anısına yine özel bir klip hazırladı. 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinin birinci yılına yaklaşılırken 15 Temmuz’da şehit olan vatandaşlarımız için duygulandıran paylaşımlar yapılmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Yavuz Bingöl ise 15 Temmuz gecesi Şehit olan vatandaşlar için söyledikleri türkü ile herkesi duygulandırdı.


İbrahim Kalın'dan 15 Temmuz Anısına Yeni Klip

15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinin birinci yılına yaklaşılırken 15 Temmuz’da şehit olan vatandaşlarımız için duygulandıran paylaşımlar yapılmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Yavuz Bingöl ise 15 Temmuz gecesi Şehit olan vatandaşlar için söyledikleri türkü ile herkesi duygulandırdı.

Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın ve ünlü türkücü Yavuz Bingöl 15 Temmuz şehitleri için özel bir türkü söyledi. Kalın ve Bingöl’ün söylediği sözleri Şah Atayi’ye ait olan anlamlı türkü dinleyenleri duygulandırdı. İkilinin seslendirdiği ‘Melullenme Deli Gönül’ adlı türkü bir klip haline getirilerek 15 Temmuz şehitleri anısına yayınlandı.

İBRAHİM KALIN TÜRKÜ SÖYLEDİĞİ KLİBİN HİKAYESİNİ ANLATTI

15 Temmuz şehitleri anısına bir klip haline getirilen türkü kısa sürede çok sayıda izlenmeye ulaştı. Türkü ile birlikte hazırlanan duygusal klibi izleyen vatandaşlar oldukça duygulandı. Cumhurbaşkanı İbrahim Kalın katıldığı bir televizyon programında türküyü söyleme aşamasının nasıl geliştiğini anlattı. Ünlü türkücü Yavuz Bingöl ile sık sık bir araya gelerek türkü söylediklerini belirten Kalın, türkünün bir kenarda durduğunu Yavuz Bingöl’ün kendisini arayarak türkünün üzerinde çalışma yapma teklifi sunduğunu ve bu konu üzerinde bira çalışma yaptıklarını söyledi.

Basit bir klip hazırladıklarını söyeleyen Kalın, kendisinin de seslendirdiği türkünün toplumun gönüllerinde bir yerlere dokunduğunu, bir şeylerin samimiyetle yapıldığında böyle şeylerin olduğunu ifade etti. Tüm Türkiye’nin izledikten sonra gözlerini yaşartan klibin hikayesini anlatan Kalın, 15 Temmuz şehitlerini programda bir kez daha andı.