Haliliye Belediyesi, milli sporcu yetiştirecek

Haliliye Belediyesi, milli sporcu yetiştirecek


Haliliye Belediyesi, milli sporcu yetiştirecek

ŞANLIURFA’da, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Haliliye Belediyesi’nin hizmete sunduğu Ahmet Yesevi Mahallesi’ndeki yüzme havuzunda eğitim gören genç ve çocukları ziyaret etti.
Haliliye Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Ahmet Yesevi Mahallesindeki yüzme havuzu, yoğun ilgi görüyor. Ücretsiz olarak 2 saatlik seanslarla dersler verilen havuzda, 4 cankurtaranın görev yaparken, güvenlik önlemlerinin yanı sıra, her türlü temizlik ve hijyen kurallarına da önemle dikkat ediliyor.
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, havuzu ziyaret ederek, yüzme öğrenen çocuklarla sohbet etti. Haliliye Belediyesi’nin gençlerin eğitiminde sportif faaliyetlerin önemine değinen Demirkol,  “Bu havuzdan inşallah gençlerimizin tekniğine uygun en sağlıklı şekilde yüzme sporunu, yüzme branşını öğrenmelerini sağlamak istiyoruz. İnşallah gelecekte bu gençlerimizin içerisinden milli sporcularımız çıkacaktır diye umut ediyorum. Gençlerimizin yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmelerini kendilerinden özellikle istiyorum” dedi.