Arka Sokaklar Harran'da Çekiliyor

Arka Sokakların 12. Sezon bölümleri Şanlıurfa'da çekilmeye başlandı. Geçtiğimiz hafta başlayan sezon bölümleri için Harran'a giden dizi ekibi çalışmalarını sürdürüyor. Şanlıurfa'ya tayini çıkan Komiser Mesut Özel Harekat Şube Müdürlüğüne görevlendirilir. Oğlu Tunç ile Şanlıurfa'ya gelen Mesut'u ekip arkadaşları yalnız bırakmaz. Harran'da terörist peşine düşen Komiser Mesut ve arkadaşlarının maceraları 23 Eylül'de KanalD'de olacak.


Arka Sokaklar Harran'da Çekiliyor

Yayınlandığı günden bugüne büyük ilgiyle takip edilen Arka Sokaklar sezon finali ile herkesi ağlattı. Sezon finalinde başkomser Hüsnü'nün eşi Suat hayatını kaybetti. Herkesi ağlatan sahnenin ardından Arka Sokaklar 448.bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Peki Arka Sokaklar yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte tüm merak edilenler

ARKA SOKAKLAR 448.BÖLÜM NE ZAMAN?

Arka Sokaklar dizisi 10 sezon Eylül'ün 3. veya 4. haftası yeni sezonu açmış sadece 1 sezon final kararı aldıktan sonra yeniden çekimlere başlandığı için Kasım ayında yayınlanmıştır. Bu nedenle Arka Sokaklar dizisinin 448. bölümünün 23 Eylül 2017 cuma günü veya 30 eylül 2017 cuma günü ekranlarda olması bekleniyor. Konuyla ilgili Kanal D'den bir açıklama gelir gelmez haberimizin detayından öğrenebilirsiniz.

Arka Sokaklar 448.bölüm fragmanı ise dizinin yayınlanma tarihinden bir hafta önce sevenleriyle buluşacak.