Şanlıurfa Eğitimi Yükseliş’e Geçiyor
Bugun...
Şanlıurfa Eğitimi Yükseliş’e Geçiyor

facebook-paylas
Tarih: 24-02-2014 12:33
Şanlıurfa Eğitimi Yükseliş’e Geçiyor

Eğitimde yeni bir hamle daha, ülkemizin en genç nüfusuna sahip illerinden biri olan Şanlıurfa’da yeni bir eğitim hamlesi daha.  Şanlıufa’nın başarılı eğitim kurumlarından biri olan atılım eğitim kurumları atılımlarına bir yenisini daha ekleyerek, Yükseliş Kolejini bölgemizle tanıştırıyor.

 

10 yıldır Şanlıurfa’da üniversiteye hazırlık alanında eğitim hizmeti veren Atılım Eğitim Kurumları üniversiteye gönderdiği binlerce öğrencisinin yanı sıra okul alanında da kendisinden bahsettirmeye devam edeceğe benziyor. Görüşlerine başvurduğumuz yükseliş koleji genel koordinatörü; “Amacımız Şanlıurfa eğitimini daha ileri seviyelere taşımaktır. Bilindiği üzere ilimizdeki özel okul sayısı ülke geneli ile kıyaslandığında çok düşük, yıllardan beri Şanlıurfa eğitimine üniversite hazırlık alanında yön veren kurumumuz beş milyon dolarlık ciddi bir yatırımla Yükseliş okullarını yeni eğitim-öğretim yılında hizmete açacaktır” dedi.

 

Yükseliş Koleji, Karaköprü’de, 8000 M2 alan üzerinde 5500 M2 eğitim alanı, spor kompleksleri, konferans ve balo salonları, cep sinema, akıllı sınıfları ile   ‘’ Smart School’’  akıllı okul konsepti ile hizmet verecek.

 

9.10.11.12. kayıtlarının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Yükseliş Koleji Genel Koordinatörü; “Bu yıl lise bölümünü açacaklarını, Önümüzdeki yıllarda da ilk ve orta okulu da Şanlıurfa’ya kazandıracaklarını belirtti. Amaçlarının Yükseliş Kolejine giden her öğrenciyi iyi bir üniversiteye yerleştirmek olduğu ve bunun için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadıklarını söyledi. Biz de umuyoruz ki bu eğitim kadrosu ve fiziki ortam ile yükseliş okulları bir çok başarılara imza atacaktır.

 

İşte Yükseliş Koleji Maket Görüntüleri; 

 

 

 

 

 

Advert
Bu haber 31067 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI