Okul Müdürleri Atandı... - Videolu haber- SANLIURFA.COM Urfa Gündemini belirliyor
» Papa İçin Sultanahmet Ve Ayasofyada Geniş Güvenlik Önlemi » Bakan Avcı Azerbaycanda Ortak Eğitim Programını Açıkladı » Başbakan Davutoğlu Erzuruma Gitti » Bursaspordan, İstanbul Başakşehir Maçı Değerlendirmesi » Akaryakıt İstasyonunda Şüpheli Valiz Paniği
  haber

Okul Müdürleri Atandı...

Şanlıurfa'da İlk kez yapılan ve uzun yıllardır aynı okulda görev yapan bir çok Müdürün tayini başka okullara çıkarken, Bazı öğretmenlerde ilk kez bir okula Müdür olarak atandı.

Uzun yıllardır Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü görevinde bulunan Abdülkadir Açar 75. yıl Mesleki Eğitim Merkezine zorunlu yer değiştirme suretiyle tayin edilirken, Meslek Lisesine ise Tercih doğrultusunda Puan üstünlüğüne göre Mehket Demirok atandı.

Tercih doğrultusunda  puan üstünlüğüne göre ÇEAŞ Anadolu Lisesine,  Halil Taşçı, Ahmet Erseven İ.Ö.O. Doğan Yıldız, Merkez Ortaokulu Müdürlüğüne Mustafa Hakkı Cengizer, Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlüğüne Mehmet Zeki Şamil, sanliurfa.com Halide Nusret Zorlutuna İ.Ö.O. Müdürlüğüne Celal Küçük, Tatlıses İlköğretim Okulu Müdürlüğüne İbrahim Müjde, Yenicie İ.Ö.O. Müdürlüğüne Gazi Lisesi Müdürü İsmail Kaya, Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürlüğüne Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Mehmet Altıntaş, Ticaret Meslek Lisesi Müdürlüğüne ise Fatih Şengül atandı.

Bahçelievler İ.Ö.O. Müdürlüğüne Salih Kaya Gazi Lisesi Müdürlüğüne Tahir Tardu, Atatürk İ.Ö.O. Müdürlüğüne Ali Balyemez, yine Tercih doğrultusunda puan üstünlüğüne göre atandı.

Bu arada uzun yıllardır Halk Eğitim Müdürü olan Mahmut Öztürk ise Sağlık köyü İlköğretim Okulu Müdürlüğüne atandı.

Yatılı Bölge İ.Ö.O. Müdürü Halil Çiftçi, Mehmet Güneş Anadolu Öğretmen Okulu Müdürlüğüne atanırken, Halk Eğitim Müdürlüğüne İngilizce Öğretmeni Abuzer Tüysüz getirildi.

Türkiye'de daha önceki yıllarda 46 ilde Rotasyon uygulanırken, bu yıl Şanlıurfa ile birlikte bu sayı 51'e yükseldi.

Rotasyon Uygulamasını Gerçekleştiren  İller ise Yalova, Kilis, Bursa, Elazığ, Mardin, Iğdır, İstanbul, Siirt, Tokat, Konya, Ağrı, Kütahya, Edirne, Çorum, Gaziantep, Adana, Amasya, Bayburt, Sivas, Diyarbakır, Aksaray, Muğla, Van, Bingöl, Kırşehir, Erzurum, Zonguldak, Burdur, Ordu, Denizli, Karabük, Malatya, Kırklareli, Antalya, İzmir, Kocaeli, Mersin, Isparta, Kahramanmaraş, Bartın, Bolu, Afyon, Niğde, Hakkari, Bayburt, Rize, Eskişehir, Kayseri, Kars, Giresun ve Şanlıurfa

Doğan Yıldız Sınıf Öğretmenliği Şanlurfa Merkez Ahmet Erseven İ.Ö.O.

Mustafa Hakkı Cengizer  Fransızca Şanlıurfa Merkez Yatılı Bölge Okulu

Mustafa Başak Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Akçakale Halk Eğitim Merkezi

Bakır Ogan Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Hilvan Halk Eğitim Merkezi

Sami Kılıç Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Suruç Halk Eğitim Merkezi

Mehmet Zeki Şamil Türk Dili ve  Edebiyatı Şanlıurfa Merkez Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi

Zülfikar Ayyıldız Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek Mehmetcik İ.Ö.O

Sait Mızraklıdağ Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Şehitlik İ.Ö.O

Murat Yetkin Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek Sakarya İ.Ö.O

Abubekir  Dilme Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Hilvan 75.yıl İ.Ö.O

Abdurahim Akay Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Akçakale Cumhuriyet İ.Ö.O

İbrahim Atabay Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Ceylan Pınar Cumhuriyet İ.Ö.O

Celal Küçük Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Halide Nusret İ.Ö.O

Ahmet Ünlü Kaya Din.Kül.Ahl.Bil. İMKB Çok Programlı Lisesi

Eşref Arıkan Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Halfeti Halk Eğitim Merkezi

İbrahim Erdal Metal Teknoloji  Şanlıurfa Birecik Mesleki Eğitim Merkezi

Eyüp Şahin Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Birecik Sadettin Ve Cemal Karata İ.Ö.O

Ahmet Kılıç Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Ceylanpınar Evren Paşa İ.Ö.O

Zülfü Mağul Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Hilvan Ülkü İ.Ö.O

Şahin Özçınar Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Vatan İ.Ö.O

Ahmet Çadırcı Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Turan İ.Ö.O

Reşit Babacan Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Mimar Sinan İ.Ö.O

İbrahim Mücde Tarih Şanlıurfa Merkez Tatlıses İ.Ö.O

Gülay Çimender Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Birecik Fırat İ.Ö.O

Muhitin Bozkaya Felsefe Şanlıurfa Suruç Lisesi

Salih Kaya Fen Ve Teknoloji Şanlıurfa Merkez Bahçelievler İ.Ö.O

Necati Zerenoğlu Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek Maraşel Fevzi Çakmak İ.Ö.O.

Kadri Genç Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Öğretmen İhsan Özdemir İ.Ö.O

Fevzi Atmaca Matematik Şanlıurfa Birecik Atatürk Anadolu Lisesi

Tahir Tardu Türk Dili Ve Edebiyetı Şanlıurfa Merkez Gazi Lisesi

Şahin Çiçek Fen  ve Teknoloji Şanlıurfa Merkez Yatılı Bölge Okulu

Ömer Azger Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Ceylan Pınar Halk Eğitim Merkezi
Halil Özkan Biyoloji Şanlurfa Viranşehir Anadolu Lisesi

İsmail Ezentaş Makine Tek/Makine Ressamlığı Şanlurfa Merkezi Mesleki Eğitim Merkezi

Mustafa Kırmızı Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.O.

Abdulkadir Genç Sınıf Öğretmenliği sanliurfa.com Şanlıurfa Ceylan Pınar Cengiz Topel İ.Ö.O

Mehmet Veysi Göksel Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Birecik Dumlu Pınar İ.Ö.O. 

Mehmet Haci Lale Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek Şehit Öğretmen metin Gençdal İ.Ö:O.

Hasip Çerikan  Soysal Bil. Şanlıurfa Anadolu öğretmen lisesi

İbrahim Yağan  Fizik Şanlıurfa Viranşehir Yunus Emre Anadolu Lisesi

Mehmet Demirok Makine Tek. Ve Makine Kalıp Şanlıurfa Merkez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Abuzer Tüysüz İngilizce Şanlıurfa Merkez Halk Eğitim Ve Akşam  Sanat Okulu

Orhan Bebe Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Hilvan Yatılı Bölge Okulu

Mahmut Tugut Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Viranşehir Halk Eğitim Merkezi

Hasan  Döner Bahçeli Sınıf Öğretmenliği sanliurfa.com Şanlıurfa Merkez Yakubiye İ.Ö.O

Ahmet Can Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Birecik Yunus Emre İ.Ö.O.

Sinan Kanat Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Viranşehir Atatürk İ.Ö.O.

Halil Taşcı Türk Dili Ve Edebiyatı  Şanlıurfa Merkez Çeaş Anadolu lisesi

İbrahim Halil Aslan Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Cumhuriyet İ.Ö.O

Galip Koçhan Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Yakup Kalfa İ.Ö.O.

Hüseyin Kılıç Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Alparslan İ.Ö.O

Bünyamin Durak Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Harran İmkb Yatılı ilköğretim bölge okulu

Halil Topkan  Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Viranşehir Mustafa Kemal İ.Ö.O

Mahmut Uysal Sosyal Bilgiler Şanlıurfa Merkez Eyyübiye İ.Ö.O

Mehmet Han Özdemir Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Suruç 11 Nisan İ.Ö.O

Bahri Şen Ateş Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek  Selim Pınar  İ.Ö.O

Mustafa Demir Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Birecik 11 Temmuz İ.Ö.O

Fatma Karakurt  Okul Öncesi Öğrt.sanliurfa.com Şanlıurfa Birecik Zübeyde Hanım Anasınıfı

Mehmet Hişar Gencer Almanca Şanlıurfa Merkez Karaköprü İ.Ö.O.

Mehmet Sıraç Köseoğlu Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Osman Ertörer İ.Ö.O.

Ali Balyemez Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Atatürk İ.Ö.O

Mehmet Altıntaş Muahsebe ve Fianascari Şanlıurfa Merkez Otelcilik Ve Turizm Meslek lisesi

Habıb Zıra Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Hatice Gelener İ.Ö.O

Ramazan Tüysüz Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek Halit Gülpınar İ.Ö.O

Halil Çifçi Din kült. Ahl. Bil. Şanlıurfa Merkez Mehmet Güneş Anadolu Öğretmen Lisesi

Halil Kaçıran Motorlu Araçlar Teknolojisi  Şanlıurfa Birecik Hacı Nihat Sözmen Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

Mustafa Yıldırım Din. Kült. Ve. Ahl. Bil. Şanlıurfa Birecik Mehmet Adil Çolcuoğlu Anadolu Lisesi

Ali Takuş Sosyal Bilgiler Şanlıurfa Akçakale Süleyman Şah İ.Ö.O

Ömer Benek Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O

Kemal Fil  İ.H.İ Meslek Dersleri Şanlıurfa Viranşehir İmam Hatip Lisesi

Mehmet Emin Bingöl Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Birecik Saddetin Ve Feyhan Karaata İ.Ö.O

Hikmet Altundal Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Siverek 75 .yüzyıl Yatılı ilöğretim Bölge okulu

İsmail Kaya Kimya/Kimya Teknolojisi Şanlıurfa Merkez Yenice İ.Ö.O.

Şakır Işık Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Konuklu İ.Ö.O.

Mustafa Kızmaz Din. Kült. Ve Ahl. Bil. Şanlıurfa Merkez Çamlıdere İ.Ö.O.

Mehmet Halit Bayındır Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Merkez Ertuğrul Gazi İ.Ö.O.

Fatih Şengül Muhasebe Ve finanscari Şanlıurfa Merkez Ticaret Lisesi

 

 

Bazı Yöneticilerde Zorunlu Atama ile başka okullara atandı

 

Abdullah Okay Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Akçakale Ahmet Yesevi İ.Ö.O

Abdulbaki Özbek Sınıf Öğretmenliği Şanlıurfa Ceylanpınar Pınar İ.Ö.O.

Abdulkadir Yolcu Kimya/kimya Teknoloji Şanlıurfa Viranşehir Gazi Lisesi 

Abdulkadir Kaçar Metel Teknoloji Şanlıurfa Merkez 75.yıl Mesleki Eğitim Merkezi

Mahmut Öztürk Din. Kült. Ahl. Bil.Şanlıurfa Merkez Sağlı İ.Ö.O.

Şanlıurfa'da İlk kez yapılan ve uzun yıllardır aynı okulda görev yapan bir çok Müdürün tayini başka okullara çıkarken, Bazı öğretmenlerde ilk kez bir okula Müdür olarak atandı. Eğitim
Okul Müdürleri Atandı... haberi Okul Müdürleri Atandı... haberleri
Tarih : 24 Agustos 2010 Saat : 05:13
Okunma Sayısı : 20433  
YORUM EKLE
Onaylanan Yorum : 1 / Onay Bekleyen : 6
AD SOYAD   

Taziyeler

Taziye Ekle
  • » Fethiye Şahap
    Tel : 5435435430
    Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Emin Özçınar'ın kaynanası Fethiye Şahap hakkın rahmetine kavuşmuştur. Taziye evi : Karaköprü taziye evi - Nikah Salonu yanı
  • » HAZAL TAŞ
    Tel : 5446164885
    YENİ SEFALİ TAZİYE-ÇİFT KUBBEYE DEFNEDİLDİ
  • » MEHMET BOZYEL
    Tel : 5454626314
    DERVİŞ HOCA CAMİİ TAZİYE EVİ-HARRANKAPIYA DEFNEDİLDİ
  • » ALİ DUZLUOĞLU
    Tel : 5423266320
    SÜLEYMANİYE KUBA TAZİYE EVİ-ÇİFT KUBBEYE DEFNEDİLDİ
  • » MUSTAFA COŞKUN KİRİŞÇİ
    Tel : 5322943139
    ÖZLEK TAZİYE EVİ -BEDİÜZZAMANA DEFNEDİLDİ
  • » MUSTAFA YAPICI
    Tel : 5323818792
    YUNUS EMRE TAZİYE EVİ-BEDİÜZZAMANA DEFNEDİLDİ
  • » MUSTAFA C. KİRİŞÇİ
    Tel : 5442171787
    ÖZLEK CAMİİ 26.11.2014 SİTE KURU TEMİZLEME SAHİBİ
  • » MUHAMMET BERAT DEMİR
    Tel : 5443236367
    KARA YOLLARI TAZİYE EVİ
  • » İLKNUR DEMİR
    Tel : 5422349040
    MİYASRE TAZİYE EVİ
  • » HARUN GÜNEŞ
    Tel : 5359326561
    BİNİZİT TAZİYE EVİ
  • » AHMET KAMACI
    Tel : 5466889696
    ORUÇ TAZİYE EVİ
  • » SAMİYE ÇETİN
    Tel : 5448419024
    UBEYDULLAH TAZİYE EVİ
  • » BESİRE KAYA
    Tel : 5426137393
    SANCAKTAR TAZİYE EVİ
  • » MEHMET KIRKDAĞ
    Tel : 5412604627
    MİSKİNLER CAMİİ TAZİYE EVİ
  • » KEMAL BALCI
    Tel : 5444343708
    ERSEVEN GERGER TAZİYE EVİ
  • » AYŞE DELLALBAŞI
    Tel : 5069177141
    GERGER TAZİYE EVİ
  • » EMİNE SEMEH
    Tel : 5422007114
    HARRANKAPI TAZİYE EVİ
  • » MEHMET V EVLİYA OĞLU
    Tel : 5435795939
    RAMAZAN BAŞAK TAZİYE EVİ
  • » AYNUR KÜÇÜK
    Tel : 5428176117
    YENİ İHLASİYE TAZİYE EVİ
  • » İBRAHİM HALİL DOĞRU
    Tel : 5066051715
    AHMET ERSEVEN TAZİYE EVİ

Nöbetçi Ezaneler

2014-11-29
  • »
    Tel :

Seferler

Sefer Ekle
  • » EXPRES ISTANBUL
    EXPRES ISTANBUL
     ASTOR
    Başlangıç Tarihi : 05 Agustos 2013 Saat : 22:00
    Bitiş Tarihi : 05 Şubat 2013 Saat : 22:00
  • » ŞANLIURFA G.ANTEP-OSMANIYE-ADANA-
    ŞANLIURFA G.ANTEP-OSMANIYE-ADANA- MERSIN
     ASTOR
    Başlangıç Tarihi : 05 Agustos 2013 Saat : 07:00
    Bitiş Tarihi : 10 Agustos 2013 Saat : 07:00

Etkinlikler

Etkinlik Ekle
  • » CEHENNEM MELEKLERİ 3
    CEHENNEM MELEKLERİ 3
     EMEK URFACITY seansler 2D 13:00 15:30 18:45 21:15
    Başlangıç Tarihi : 09 Eylül 2014 Saat : 06:00
    Bitiş Tarihi : 20 Eylül 2014 Saat : 06:00
  • » EJDERHANI NASIL EĞİTİRSİN 2
    EJDERHANI NASIL EĞİTİRSİN 2
     EMEK URFACITY seanslar 12:15 14:15 16:15 18:15 20:15
    Başlangıç Tarihi : 09 Eylül 2014 Saat : 06:00
    Bitiş Tarihi : 20 Eylül 2014 Saat : 06:00
  • » NİNJA KAPLUMBAĞALAR
    NİNJA KAPLUMBAĞALAR
     EMEK URFACITY Seanslar 3D 12:30 14:40 16:50 19:00 21:10
    Başlangıç Tarihi : 09 Eylül 2014 Saat : 06:00
    Bitiş Tarihi : 20 Eylül 2014 Saat : 06:00
  • » DABBE 5:ZEHR-İ CİN
    DABBE 5:ZEHR-İ CİN
     EMEK URFACITY : 0 414 316 12 03. seansler 13:20 16:00 18:40 21:20
    Başlangıç Tarihi : 09 Eylül 2014 Saat : 06:00
    Bitiş Tarihi : 20 Eylül 2014 Saat : 06:00
  • » DABBE 5:ZEHR-İ CİN
    DABBE 5:ZEHR-İ CİN
     EMEK URFACITY 12:00 14:40 17:20 20:00
    Başlangıç Tarihi : 09 Eylül 2014 Saat : 06:00
    Bitiş Tarihi : 20 Eylül 2014 Saat : 06:00