HALİL ÖZCAN KÖYLERDE SEÇİM ÇALIŞMALARINDA
Bugun...
HALİL ÖZCAN KÖYLERDE SEÇİM ÇALIŞMALARINDA
HALİL ÖZCAN KÖYLERDE SEÇİM ÇALIŞMALARINDA

facebook-paylas
Tarih: 09-05-2011 16:40
HALİL ÖZCAN KÖYLERDE SEÇİM ÇALIŞMALARINDA

     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı ÖZCAN yoğun çalışmalarına devam ediyor. Bu kapasamda Yardımcı Köyü, Akdiken Köyü, Pekmezli Beldesi, Damlasu Köyü, Akçalı Köyü, Büyüktuğaç Köyü, Gölbaşı Köyü, Berdi Köyü, Hazavi Çobanlar Köyü, Bulutlu Köyü, Ceylanharabesi Mezrası, Hancığaz Köyü, Kızbozan Köyü, Aklar Köyü ve Tahıblan Köylerine çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

    Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri Bölümü öğretim görevlisi olan Özcan, Suriye-Türkiye ilişkilerinde önemli bir isim. Ortadoğu dengelerini bilen, Arap dünyası ile yakın ilişkisi bulunan Özcan, Şanlıurfa-Halep arasındaki ekonomik ve sosyal birlikteliğin de baş aktörleri arasında gösteriliyor. Siyasi geçmişi bulunan bir ailenin mensubu olan Özcan, aynı zamanda Urfa eski milletvekili Salih Özcan’ın da yeğeni. Özcan ailesinin, Harran-Akçakale bölgesinde nüfuz sahibi olduğu biliniyor.

  

Lisans Eğitimini King Suud Üniversitesi, 1992 yılında tamalamıştır.

Yüksek Lisansını “Kur’ân’da Nâsîh Mensûh,” başlığı ile  Harran Üniversitesinde Sosyal Bilimler Fakültesinde , 1997 yılında tamamlamıştır.

Doktora: “Alî b. Mecduddîn Musannifek Ve Er-Reşâd Fî Şerhi İrşâdi’l- Hâd’i,” Atatürk Üniversitesi, Sosyal Bilimler Fakültesi, 2003.

İLGİ VE ÇALIŞMA SAHALARI

Kur’ân-ı Kerim’de Edebî Sanatlar, 2003.

El-İ’câzu’l-fenni fi-l Kur’ân, 2003.
Bu haber 15744 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
Reklam
YUKARI