Acil Güldürü 9 Çıktı
Bugun...
Acil Güldürü 9 Çıktı
Acil Güldürü 9 Çıktı

facebook-paylas
Tarih: 03-09-2011 16:46
Acil Güldürü 9 Çıktı

Tiyatrocu Mehmet Bıçakçı, Asker Emeklisi Halil Sayıner ve Kara Üzüm Habbesinin bestekarı Hastave lakaplı Durak Şerbetçi\'nin oğlu Nuri Şerbetçi\'ni birlikte oynadıkları Acil Güldürü 9 CD\'si piyasaya çıktı.

Yapımcılığını Klay Müziğin yaptığı CD, Urfa şivesiyle hazırlanmış tek güldürü skeç CD\'si.  Çeşitli hikayelerin canlandırıldığı Acil Güldürü skeçlerinin ilki 2002 yılında piyasaya çıktı.

9 yıldır devam eden CD\'deki videolara yoğun ilgi olduğunu dile getiren Nuri Şerbetçi \"Şanlıurfa’nın bağrından çıkan bu ekiple hem güldürüyor hem düşündürüyoruz. Şanlıurfa’da konuşulan, hayatın içinde konuları seçerek izleyenlerin yüzünde tebessüm ettiriyorsak ne mutlu bize. Şanlıurfalıların ilgisi devam ettikçe bu projemiz sürecek.” dedi.

Yapımcı Mehmet Klay ise bölgenin gerçeklerini anlattıklarını ifade ederek \"Acil Güldürü serisinin 7.’ne kadar geldik. Vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Hayatın içinden derlenen konular vatandaşın ilgisini çekiyor. Korsana karşı toptan 1,5 YTL’ye satıyoruz. Son kullanıcı ise 2,5 YTL’den alabiliyor. Şanlıurfa’dan çıkan amatör ruhlu profesyonel ekibin hazırladığı bu cd yurtdışından da talep görüyor. Şanlıurfalı gurbetçiler aldıkları cdleri yurtdışındaki eşine dostuna hediye olarak götürüyor.” diye konuştu.

Acil Güldürü 9. seride Eşek şakası, Hasta ziyareti, Bay bilmiş, Su Sevdası, Domatesin Çekirdeği, Suda Kayık Yan Gider, Elektrik Duası, Üçkağıtçı, Alagözler, Polat ve Karagözlü skeçleri yer alıyor.

CD\'nin hit alacak bölümü ise Elektrik Duası ve  Üçkağıtçı skeçleri olacak gibi görünüyor.

Çekimleri Şanlıurfa\'nın yanısıra Birecik ve İzmir\'de çekilen CD\'yi 3 ayda hazırlandı.

Nuri Şerbetçi\'ye 0542 390 2625 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 


Acil Güldürü 9 ÇıktıBu haber 42011 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Reklam
YUKARI