LEVENT ŞAHİN ACADEMİA HOSPİTALDE
Bugun...
LEVENT ŞAHİN ACADEMİA HOSPİTALDE
LEVENT ŞAHİN ACADEMİA HOSPİTALDE

facebook-paylas
Tarih: 26-07-2012 18:13
LEVENT ŞAHİN ACADEMİA HOSPİTALDE

Tüp bebek ve kısırlık konusunda uzun yıllar Amerika ve birçok ülkede çalışmalarda bulunmuş olan Kadın Hastalıkları doğum ve aynı zamanda kısırlık ve tüp bebek uzmanı Operatör Dr.Levent Şahin Academia Hospitalda hasta kabulüne başladı.


Bölgenin ilk ve tek Kadın doğum ve Çocuk hastanesi Academia Hospitalda hasta kabulüne başlayan Dr.Levent Şahin göreve başladığı günden bu yana ilgi görmeye devam ediyor.


Levent Şahin kimdir?


Op.Dr. Levent Şahin ilk ve orta öğrenimi İstanbul Çapa İlkokulu, İstanbul Çapa Ortaokulu ve İstanbul Şehremini Lisesi’nde tamamladı.


1998 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op.Dr. Levent Şahin aynı yıl İstanbul Süleymaniye Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde uzmanlık eğitimine başladı.


2002-2003 yılları arasında 1 yıl süre ile Amerika’nın Houston kentinde OB&GYN Assocaiates ve Baylor College of Medicine’da tüp bebek ve diğer yardımla üreme teknikleri üzerine eğitim aldı aynı süreç içerisinde embryoloji eğitimi alarak embryoloji sertifikası almaya hak kazandı.


2003 yılından itibaren 1 yıl süre ile İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Bölümünde çalışmalarda bulundu.


2003-2005 arasında Diyarbakır da Doğum Hastanesi ve Devlet Hastanesinde çalıştı. 2006 yılı itibariyle Diyarbakır Jin-Fer Tüp Bebek Merkezini kuran ve sorumluluğunu yürüten Dr. Levent Şahin 2008-2009 yılları arasında Diyarbakır Eurofertil Tüp Bebek Merkezinin sorumluluğunu yürüttü.


Bu süreç içerisinde İleri Düzey Laparoskopi-Histeroskopi ve Laparoskopik Histerektomi eğitimi Hindistan Yeni Delhi de Laparoscopy Hospital’de ve Amerika\'da University of Louisville de tamamladı.


2009 Kasım ayı itibariyle Özel Antalya Anadolu Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Sorumlu hekimi olarak çalışmalarına devam etti.


 Op. Dr. Levent Şahin American Society of Reproductive Medicine, European Society of Human Reproduction and Embryology, Özel Tüp Bebek Merkezleri Derneği, Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışı yayınlanmış bir çok bilimsel çalışması ve bildirisi mevcuttur.


Dr.Leven Şahin\'in iletişim bilgileri:


Tlf: 444 29 63


0 505 489 73 33  


leventsahinmd@yahoo.com


 
 
Bu haber 6025 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI