Vema Green Park’ta Sona Doğru
Bugun...
Vema Green Park’ta Sona Doğru
Vema Green Park’ta Sona Doğru

facebook-paylas
Tarih: 07-11-2012 10:55
Vema Green Park’ta Sona Doğru

 

Vema Greenpark sitesi Haziran’da teslim ediliyor. Vema Green Park sitesi, 21 katıyla Urfa’nın en yüksek binası olmanın yanı sıra, modern mimarisi ve ultra lüks özellikleriyle bu alanda ilimize ilkleri yaşatıyor.

 

GAP’ın başkentinde örnek bir proje olma özelliğini taşıyan bu proje yalnızca bir konut projesi değil, aynı zamanda bir yaşam alanı olarak yaşam kalitenizi yükseltiyor.

 

Vema Green Park Sitesi,  hızla yükselirken, site Şanlıurfa’da “akıllı evler” olma özelliğini de taşıyor.

Sitenin güvenli mevkisi, eşsiz mimari özelliği, sürdürülebilir yaşam kalitesi ve seçici müşteri kriterleri ile kısa zamanda Urfalıların merakla beklediği bir proje oldu.

 

Vema Green Park Sitesi’nin önemli özellikleri arasında yer alan;

 

4 mevsim kullanabileceğiniz Yarı Olimpik Kapalı Yüzme havuzu Tenis kortu, yürüyüş parkurları  Mutfak, Ankastre ürünler, Vestiyer, Banyo ve Giyinme Odası Dolapları Akıllı Ev Teknolojileri Sistemi Temiz, İyi Aydınlatılmış Kapalı Otopark ve Co2 Hava Tahliye Sistemi Duman ve Yangın Algılama Sistemi % 100 tam güç jeneratör Pay ölçer Sistemi Seyir terası ve kafeterya Türk hamamı, Buhar banyosu, Sauna ve Fitness salonları ile aynı zamanda siteye özel bir Sağlık Kulübü bulunuyor.

 

 

Vema Green Park Sitesi Genel Koordinatörü Müslüm YANMAZ, Şanlıurfa’da bir ilki başarmanın mutluluğu içinde olduklarını belirterek; ‘’Projemiz 21.yüzyılın Şanlıurfa’sına yakışır şekilde, konut sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek önemli bir atılım başlatmıştır’’ dedi.

YANMAZ, yaptığı açıklamada şunları söyledi: ‘’Sosyal alanları, peyzaj alanı ve Şanlıurfa\'ya kazandıracağı yeni yüzüyle Vema Green Park, modern mimarinin eşsiz bir örneği olarak dikkat çekmektedir. Sahip olduğu değerler ve ayrıcalıkları ile özel ve benzersiz bir proje olan Vema Green Park Sitesini en son yönetmeliklere uygun olarak inşa etmekteyiz. Projemizin, üst üste konan her taşında yaşamsal deneyimlerimizin, tecrübe ve titizliğimizin izleri açıkça görülmektedir. Mavi melek sertifikalı ürünler ve kanserojen madde içermeyen yapı kalitesiyle de sürdürülebilir yaşamın merkezi haline gelen Vema Green Park’ta 12.000 m2 Doğal Yaşam Alanı bulunmakta ve 4 Blok halinde inşa edilmekte olup, Bloklarımız 21 Kat, her bir dairemiz ise 295 Metrekare olarak yapılmaktadır.

’’Şanlıurfa’da İnşaat sektörüne yeni bir anlayış getirme konusunda oldukça iddialı olan Projenin, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropollerde inşa edilen Ultra-Lüks konutlardan daha akıllı ve daha ileri teknoloji ile inşa edilmekte olduğunu ifade etti.
Bu haber 35383 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI