İŞSİZLER İÇİN KAYİF 2012 DÜZENLENDİ
Bugun...
İŞSİZLER İÇİN KAYİF 2012 DÜZENLENDİ
İŞSİZLER İÇİN KAYİF 2012 DÜZENLENDİ

facebook-paylas
Tarih: 16-11-2012 13:54
İŞSİZLER İÇİN KAYİF 2012 DÜZENLENDİ

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 20 Kasım'da 'İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 2012' (KAYİF) düzenlenecek.
Dünya Ticaret Merkezi'nde 20 Kasım Cuma Günü saat 10.00'da açılışı yapılacak fuar, 3 gün boyunca açık kalacak. Fuar, iş dünyasının önde gelen profesyonel isimlerini, işsizlerle ve öğrencilerle buluşturacak. Bu yıl ikincisi düzenlenecek fuarda, işsizler ile üniversite ve lise öğrencileri Türkiye'nin önde gelen yöneticilerinden bilgi alma fırsatı bulacak. Ayrıca iş ve staj başvurularında da bulunabilecekler. KAYİF 2012'de panel ve konferanslara da yer verilecek. Bu kapsamda Kişisel Gelişim Uzmanı-Yazar Erdal Demirkıran, Gazeteci-Yazar Coşkun Aral, Oyuncu Necmi Yapıcı ve Faruk Sofuoğlu, Mesleki Yeterlilik Kurumu Uzmanı Hakan Coşkun katılımcılarla buluşacak. Ayrıca işverenlere yönelik olarak da çeşitli paneller düzenlenecek. Panellere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Lütfi İnciroğlu ile İş Teftiş Kurulu Başkanı Mehmet Tezel, konuşmacı olarak katılacak.
Ziyaretçilerin fuar alanına daha hızlı ve rahat ulaşmaları için 10.00- 15.00 saatleri arasında her yarım saatte bir İŞKUR İl Müdürlüğü önünden ücretsiz otobüs kalkacak

OE(OE/İD)
Bu haber 5920 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI