Giriş yap

Başlık : BELSAN Şoförüne meydan dayağı

( Normal Siteye Dön )
 • BELSAN Şoförüne meydan dayağı
  Şanlıurfa’da belediye otobüs şoförü 5 kişi tarafından darp edildi. Darpedilme anı saniye saniye görüntülere yansıdı.
   
   
  Olay saat 12.13’te Şanlıurfa’nın Mehmet Akif Ersoy caddesinde meydana geldi. İddiaya göre; caddede ilerleyen belediye otobüs şoförü ile otomobil sürücüsü arasında yol verme meselesi yüzünden tartışma çıktı. Bir süre sonra otomobil sürücüsü halk otobüsünün önünü keserek araca bindi. Sürücü ve beraberinde getirdiği 5 kişi otobüs şoförünü darp ederek olay yerinde uzaklaştı. Otobüsün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan olay sonrası otobüs sürücüsü Halil Kısrak emniyetteki ifadesinde şikâyetçi oldu. Polis şimdi saldırganları her yerde arıyor.
   
  BELSAN ŞOFÖRLERİ SÜREKLİ SALDIRIYA UĞRUYOR
  Öte yandan, BELSAN yetkililerinden edinilen bilgiye göre; son bir yıl içerisinde vatandaşlar tarafından sürücülere yönelik saldırılar çoğu kez tekrarlandı. Hizmet politikası nedeniyle, “Müşteri Daima Haklıdır” anlayışını sürdüren BELSAN sürücüleri haklı olsalar dahi itirazda bulunmuyorlar. Ancak edinilen bilgiye göre, bu anlayışı suiistimal eden bazı kişiler her fırsatta sürücülere saldırı girişiminde bulunmaktan çekinmiyor. 
   
  SALDIRGANLAR ADLİYE’DE HESAP VERİYOR
  Son bir yıl içerisinde 20’yi aşkın BELSAN sürücüsü diğer sürücüler ve vatandaşlar tarafından darpedildi. Darpedilme anları görüntülere yansırken karşılık vermeyen sürücüler yönetiminde desteğiyle konuyu adliyeye taşıdı. Saldırganlar hapis ve para cezası aldıkları bazılarının ise serbest bırakıldıkları öğrenildi.
   
   
  Kadın ve çocukların panik yaşadığı son olayla ilgili başlatılan tahkikat devam ediyor.
   

   


  Şanlıurfa Belediye otobüs şoförüne saldırı

   

   

   

   
 • YORUM EKLE
  Onaylanan Yorum : 51 / Onay Bekleyen : 6
  AD SOYAD