Müdür Önen ASPİM Personeli İle Bir Araya Geldi
Bugun...
Müdür Önen ASPİM Personeli İle Bir Araya Geldi
Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanan Murat Önen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluş müdürleri ve il müdür yardımcılarıyla bir araya geldi.

facebook-paylas
Tarih: 26-07-2016 14:31
Müdür Önen ASPİM Personeli İle Bir Araya Geldi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanan Murat Önen, ASP İl Müdürlüğüne bağlı kuruluş müdürleri ve il müdür yardımcıları ile bir araya geldi. 
ASP İl Müdürlüğü toplantı salonunda kuruluş müdürleri ve müdür yardımcıları ile bir araya gelen müdür vekili Önen, kuruluş ve il müdürlüğünün iş ve işlemleri hakkında bilgi aldı. 
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ASP İl Müdür vekili Murat Önen, “  Cumartesi günü sayın valimiz Güngör Azim Tuna tarafından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne vekâletten atanmış bulunmaktayım. Bugün müdürlüğümüze bağlı kuruluş müdürleri, il müdür yardımcıları ile bir araya gelerek iş ve işlemleri hakkında bilgi aldık. Bu zor süreçte zor bir görev aldığımızın farkındayım ama milletimiz ve devletimizin bekası için göreve talip oldum ve çalışmaların aksamaması için elimizden geleni yapacağım” dedi. 

 
Bu haber 35469 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR

yeterki siyasette akraban olsun
03-08-2016 05:18:01
o kurum içerisinde gerçek anlamda mesleki kariyerli ve buradan hizmet alanları pedagojik yönden tanıyan ve daha yararlı olacak psikologlar ve sosyal çalışmacılar vardı. Demek ki akademik olmanın bir yararı yokmuş. Siyasette bir akraban önemli yerde ise Mülkiyelilerde insanın önünü açarmış Sayın Murat Önen yıllarca sporla haşir neşir olmuş en yararlı atanacak alanı da burasıydı o kurumda başarılı müdür olurdu. Hadi hayırlısı olsun

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI