Urfa Cezaevinde Bu Olay Doğruysa...
Bugun...
Urfa Cezaevinde Bu Olay Doğruysa...
Şanlıurfa uyuşturucuda sınır tanımıyor. SANLIURFA.COM da kentteki uyuşturucu belasını gündeminden düşürmüyor. Mahallelerde, sokaklarda uyuşturucu vakaları her geçen gün artarken Şanlıurfa polisi de uyuşturucu tacirlerine göz açtırmamak için operasyon üstüne operasyon yapıyor. Ancak son günlerde öyle bir iddia gündeme geldi ki akıllara durgunluk verdi.

facebook-paylas
Tarih: 12-04-2016 13:06
Urfa Cezaevinde Bu Olay Doğruysa...

Tutuklularınn yaklaşık yüzde 80’nin uyuşturucu hükümlülerinden oluşan Şanlıurfa Cezaevinde iddiaya göre yakınlarıyla görüşmeye giden bir ailenin 4 yaşındaki çocuğunun cebinde cezaevine uyuşturucu servis etti.

CEZAEVİNDE MAVİ MONTLU ÇOCUK ALARMI

 İddiayı dile getiren ise bir başka hükümlünün yakını. İhbar Cezaevi görevlilerine bildirilince henüz tam olarak konuşamayan mavi montlu çocuk aranmaya başlandı. Mavi montlu bulundu ve cebindeki maddeye ulaşıldı. İhbarı yapan aileye “Çocuğun cebinde uyuşturucu yok. Cebinde kına bulundu” denildi.

HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU YAKINLARI TEDİRGİN

Ancak bu olayın ardından cezaevi yönetimi şüphelendikleri tutuklu mahkumlardan bazılarını sağlık kontrolünden geçirdiği iddia edildi. Bu iddialardan haberdar olan Cezaevindeki tutuklu yakınları olaya tepki gösterdi.SANLIURFA.COM ‘un whatsapp hattına ulaşan hükümlü ve tutuklu yakınları “Şanlıurfa E tipi kapalı cezaevinde uyuşturucu koyuyorlar. Ne zaman abimin görüşüne gitsek hep birileri içeri uyuşturucu sokuyor. Yakalandığı takdirde üstü örtülüyor. Bir keresinde kendi gözümüzle gördük sonra içeri götürdüler dediler kınaymış. Ne kadar konuşsak da sesimizi duyan yok lütfen bizim sesimiz olun duyurun bunu ”iddiaların da bulundular.
Bu haber 157164 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR
8 Yorum

urfa
18-04-2016 19:42:19
mahkumlar kınayı nerelerine yakacaklarmış ...........?
ASİL URFALI
16-04-2016 22:57:00
Hırsızlara bir çift sözüm var Arkadaş efendi gibi git iş bul çalış alın teriyle herkes hırsızlık yaparakmı zengin oluyor oluyor siz hırsızlığa devam ettiğiniz sürece başınız beladan eksik olmaz hele bana denk gelirseniz Asla affetmem sakat kalmazsınız sölim şimdiden direkt harrankapı mezarlığa veya bedirzamana veya yeni mexarlığa sırrına seç beğen al de hade
Çilekeş
13-04-2016 19:57:49
Uyuşturucu başını almış gidiyor. Bu sefer piyasaya klima hırsızları, güneş enerji hırsızları vs. çıktı. babasının eviymiş gibi vatandaşın evine giriyorlar yakalansa bile ev sahibi suçludur hırsıza karışamazsın. mahkemeye verirsin savcı '' ne var yani sizde var onda yok'' diyerek serbest bıraksın. oh kebap iş valla o yüzden uyuşturucu yaşı 8' e kadar düştü...
VATANDAŞ
13-04-2016 08:49:12
BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ.. KAÇ SEFER SÖYLEYECEKLER SİZE..!! :-))rnSİZ DEVAM EDİN BUNLARA OY VERMEYE.. ÜLKE BATAĞA GİDİYOR.. ÜLKE NÜFUSUNUN YARISI SURİYELİ OLACAK.. DIŞ SİYASET SIFIR.!! GİTTİ YURT DIŞINA MÜLTECİLERİ ALACAĞIZ DEDİ.. 3-5 MİLYAR EURO İÇİN VATANDAŞININ ÜLKESİNİN HUZURUNU HİÇE SAYDI.!! YAZIKLAR OLSUN!!!
ESNAF
12-04-2016 16:03:33
AKEPE HUKUKMU BIRAKTI KANUNMU BIRAKTI ,AKEPELİ İSE SORUN YOKTUR ,
Mehemed
12-04-2016 14:49:00
Polis yakalıyor sonra il yada ilçe başkanın baskısıyla gidip salı veriliyor olmadı dayılarını devreye koyuyorlar dakasinda iş tamam. Fukara Polis ne yapsın salmasa bohcasını alıp sürgüne razı olacak. !!!
misafir
12-04-2016 14:44:08
çocuğun cebinde kına gezer bayrammıki cezaevine kına götürüyor
genç urfali
12-04-2016 13:45:18
yeter bu illete dur diyelim hep birlikte aileler nasıl böyle şeylere alet oluyor benimde kardeşim uyuşturucudan içerde bilsem ölüyor uyuşturucu onun ilacı yine götür mem tam kurtulmuşken nasıl batağa çekiyorlar aklım almıyor

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI