URFA’NIN KRAL MARKASI: SANLIURFA.COM
Bugun...
URFA’NIN KRAL MARKASI: SANLIURFA.COM
Şanlıurfa’nın 1999 yılından beri en çok izlenen tek medyası SANLIURFA.COM bir çok kez taklit edildi. Başta haberleri, ismi, sloganı hatta tasarımı bile taklit edildi.

facebook-paylas
Tarih: 14-07-2016 16:02
URFA’NIN KRAL MARKASI: SANLIURFA.COM

Bu günlerde ise haber stilimiz taklit ediliyor. Biz demiyoruz, Tüm Dünya diyor, www.alexa.com, www.google.com ve www.yandex.com verilerine göre Şanlıurfa’nın en çok izlenen medya organı 1. sırada SANLIURFA.COM.
Diğerleri ise yüzbinlerce site geride takip ediyor. Bunun anlamı şu: Hepsini toplasan bir SANLIURFA.COM etmiyor.
Hatta rekabet oluşturmak için STK, ortak kullanım sitesi, farklı farklı oluşumlar kuranlar zaman içinde bir bir pes ettiler. Her meşhur markanın olduğu gibi Şanlıurfa.com’un da bir çok taklidi piyasaya çıktı. 
"Biz 3 ayda SANLIURFA.COM’u geçeriz" diyenler, zamanla :biz SANLIURFA.COM’dan sonra 2. Sıradayız" demeye başladılar. Şanlıurfa.com hep yeni hizmetleri sizlere sunarken, diğerleri SANLIURFA.COM’u taklit ederek, günü kurtarmaya çalışıyor. 
Şanlıurfa.com haberleri sadece Şanlıurfa veya Türkiye’de değil, uluslararası gündemde yankılanırken, SANLIURFA.COM rakamlarla konuşuyor. 

İşte Alexa Verileri: 

Dünya’nın tek hit ölçüm sitesi verilerine göre, SANLIURFA.COM ulusal yayın yapan bir çok siteden daha çok izleniyor. SANLIURFA.COM sadece Şanlıurfa ve Türkiye’den değil, Rusya, ABD ve Avrupa’dan listeye giriyor.

Alexa.com verilerine göre ise Şanlıurfa’da ilk sırada gösterilirken, diğer sitelerin hiti arasında yüzbinlerce site fark var.

Dünya’da en çok kullanılan arama sitesi Google’da, Urfa, Şanlıurfa ve Urfa Haber aramalarında birinci sırada yer alıyor.

Kurulduğu günden beri büyük haber sitelerinin reklam vererek Şanlıurfa’dan izleyici çekmek için uğraşmasına rağmen açık ara ile ilk sıradan düşürmeyen SANLIURFA.COM bir çok aramada birinci sırada yer veriyor. 

Şanlıurfa aramalarında 42 milyon 300 bin site arasında ilk sırada yer alan SANLIURFA.COM, sadece haberle değil, izleyici ile etkileşimle de ilk sırada yer alıyor. Her gün gelen yüzlerce Whatsapp haberinin bir çoğu hiç haber yapılmadan ilgili kuruma iletilerek sorunun çözümünü 

Türkiye’de uzun zamandır verileri analiz eden Yandex.com da ise Şanlıurfa, Urfa, Urfa Haber aramalarında sadece SANLIURFA.COM’u 1. Sırada gösteriyor.

URFALILAR DA CİN GİBİ
Şanlıurfa’nın şehir portali olan SANLIURFA.COM, Şanlıurfalılar tarafından da sıkı takip ediliyor. Sitemizdeki harf hatalarını bile anında uyaran Şanlıurfalılar, Şanlıurfa’da hangi medyanın 1. sırada olduğunu biliyor.  Gerek yorumlarıyla, gerek Whatsapp hattı gerekse sosyal medyadaki etkileşimi ile Şanlıurfa’daki medyaya örnek olan çoğu kez taklit edilen SANLIURFA.COM Şanlıurfa gündemini belirliyor.HABER VİDEOSU

Bu haber 54726 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR
6 Yorum

ali ucmamak
15-07-2016 10:40:30

...............

ali ucmamak
15-07-2016 10:40:06

......................

Ali ucmak
14-07-2016 22:06:00

.......................... Bak sanliurfa com aslan gibi video yayinli la oglım sen bi fotograf yayınla loppeeee. Siz ancak deve kuşu gibi kafayızi kuma gömün .............He he

14-07-2016 19:42:00
Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim
Hakan
14-07-2016 19:23:00
Mahmut tanal gibi miletvekiline ihtiyaç var urfada..helal sana.urfanın gururusun.
ali
14-07-2016 16:38:25
mahmut tanal kral bi adamsın sen partini sevmiyorum ama urfaya olan sempatini tebrik ediyorum

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI