Urfalı Esnaf Nasıl Rapçi oldu?

Urfalı Esnaf Nasıl Rapçi oldu?

Şanlıurfa'da Meyve Sebze komisyonculuğu yapan Mustafa Bahar 1 yıldır Youtube'ta kanal açıp Rap parçalarını seslendiriyor. Zaman zaman arkadaşları ile klip çeken 18 yaşındaki Mustafa bunu Youtube'a yükleyerek hayranlarıyla paylaşıyor. Bahar bu uğurda okulunu bile yarıda bırakmış. Rap için "Bir sevdadır" diye Mustafa iş yaparken bile rap söyleyerek yapması dikkatlerden kaçmıyor.

21 Ağustos 2017 - 13:38 - Güncelleme: 21 Ağustos 2017 - 13:52

Rap müziğe 4 yıl önce kız arkadaşından ayrıldıktan sonra başlayan Mustafa Bahar,Facebook sayfası kendisine yetmeyince Youtube'ta bir kanal açarak videolarını buraya yüklemeye başlamış. Rap müziğin arabeskten daha etkili olduğunu savunan Mustafa Bahar "Arabeskten daha bir üst müzik tarzı. Urfa türküleride söylüyorum ama bunu rap tarzında söyleyince o zaman anlam kazanıyor." diye konuştu.

Şanlıurfa'da rap müziğin kıymetinin bilinmediğini dile getiren Mustafa "Bu tarz müzikler gençliğin müziği. Hayatın hızlı. Bu müzikte herşey var. Ben bu uğurda okulumu yarıda bıraktım. Lise 2. sınıfı bu rap yüzünden terkettim." dedi.

 


Bu haber 11371 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Faruk Çelik'in durumu iyi
Faruk Çelik'in durumu iyi
Erdoğan Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştu
Erdoğan Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştu