Urfalılardan Bakan Çelik’e Destek Ziyareti

Urfalılardan Bakan Çelik'e Destek Ziyareti

Urfalı STK’lardan Bakan Çelik’e Destek Geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa ziyareti sırasında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in Akçakale’de bir grup tarafından protesto edilmesinin ardından Şanlıurfa’da toplanan bir grup Urfalı STK temsilcisi Faruk Çelik’e destek verdi.

05 Temmuz 2017 - 15:28

Geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa ziyareti sırasında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in Akçakale’de bir grup tarafından protesto edilmesinin ardından Şanlıurfa’da toplanan bir grup Urfalı STK temsilcisi Faruk Çelik’e destek verdi.
Bugün Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Ankara’ya giden muhtar ve STK temsilcileri Faruk Çelik’e tam destek verdi.
Ziyaret sırasında konuşan Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, uzun mesafeye rağmen gönüllerin bir olduğunu gösterdiklerini belirterek “Şanlıurfa’da Ak Partinin 600 bin oyu var. Orada meydana gelen provakasyonu yapanları 30-40 kişi. Bu provakasyonu yapanları biliyoruz. Harran ve Akçakale bu olaydan dolayı çok üzüldüklerini dile getirdiler. O nedenle buradayız.” Dedi. 
Şanlıurfa’dan giden STK temsilcileri Bakan Faruk Çelik’e desteklerini sürdüreceklerini dile getirdiler.

 

Bu haber 9709 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Kaynanalar Yuva mı Yıkıyor?
Urfalı Kaynanalar Yuva mı Yıkıyor?
ido Tatlıses: Babam Kadar Çapkın Değilim
ido Tatlıses: Babam Kadar Çapkın Değilim