Viranşehir’de 20 Polis Gözaltına Alındı
Bugun...
Viranşehir’de 20 Polis Gözaltına Alındı
15 Temmuz Darbe girişiminin ardından gözaltılar devam ediyor.

facebook-paylas
Tarih: 18-07-2016 16:05
Viranşehir’de 20 Polis Gözaltına Alındı

15 Temmuz Darbe girişiminin etkileri sürüyor. Darbe girişiminin ardından başlatılan operasyonlarda daha önce birçok asker, polis, hakim ve savcı gözaltına alınmıştı. Operasyon devam ederken, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada, Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde görevli 20 polis gözaltına alındı.
Bu haber 26379 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR
2 Yorum

kamu
19-07-2016 08:20:13
herkes biliyor.paraleci eski il başkanı paraleci barajda yeni atanan memurlar inanın paralelciler kurumlarda var.asmlerde paralelci doktorlar darbeyi savunan doktor öğretmenler bunlar görevden alınsın.acil halen kurumlarda sessiz olanlar var.polis öğretmenler
Deccal=Feto
18-07-2016 17:10:00
Peygamberimiz (sav)'in hadislerinde Deccal'in çıkış alametleri olduğunu bildirdiği olayların birbiri ardınca gerçekleşmiş olması, Mesih Deccal'in ortaya çıktığını işaret eden alametler olarak kabul edilmektedir. Gerek yakın tarihte gerçekleşen alametler gerek içinde bulunduğumuz dönemde Dünya üzerinde yaşanan olaylar, Peygamberimiz (sav)’in ve İslam alimlerinin, Mesih Deccal'in ortaya çıkacağı tarih ve yapacağı faaliyetler hakkında verdikleri bilgilerle tam olarak mutabıktır. Büyük İslam alimi Said Nursi "...Deccal, büyük bir baskı ve büyük bir zulüm ve büyük bir şiddet ve dehşet ile hak ettiklerinden büyük bir iktidar görünür." 6 sözleriyle Deccal'in gücünün ve iktidarının şiddete ve baskıya dayalı olduğunu bildirmektedir. Son zamanlarda yeryüzünde iyice artan ve şimdiye kadar benzeri olmamış bir boyuta ulaşan şiddet, anarşi, kargaşa, katliamlar ve terör olayları ise Deccal’in faaliyet halinde olduğuna ve tüm bunları adeta yönettiğine işaret etmektedir.

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI