Viranşehir'de Akraba Kavgası: 12 Yaralı
Bugun...
Viranşehir'de Akraba Kavgası: 12 Yaralı
Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde akraba iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 12 kişi yaralandı.

facebook-paylas
Tarih: 09-07-2016 09:19
Viranşehir'de Akraba Kavgası: 12 Yaralı

Olay 22.30 sularında Hürriyet Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Kenheyan aşiretine mensup 2 aile arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı.

Sözlü tartışma kısa süre sonra kavgaya dönüştü. Silah ve pompalı tüfeklerin de kullanıldığı kavgada, (Ömer A.), (Ahmet A.), (Yazi A.), (Haşim B.), (Mehmet Emin B.), (Ömer A.),(Özlem T.) (Şahin A.) ve ismi öğrenilemeyen 4 kişi yaralandı.

Yaralılar olay yerine çağrılan ambulanslarla Viranşehir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Olayı duyan 2 ailenin yakınları hastaneye akın etti. İki aile arasında burada da kavga çıktı.

Polis, iki tarafı birbirinden ayırmak için biber gazı kullandı. Mahallede ve hastane önünde yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı ilçede gerginlik devam ediyor. Hastanedeki yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
Bu haber 31009 defa okunmuştur.

Reklam

YORUM YAZYORUMLAR
3 Yorum

tuck
09-07-2016 16:13:07
hamurkesen,çevirici dırnakçı,şatır,dırnakçı helfe,şatır helfe,yallah,yallah değmesin, toz ver,değmesin,tab yap,döşşek al,açık döşegi,koltuk,mayalı,fetir,dırnaklı döşegi doldur.koltuğa at tepsiyi.
lıklıkı köfte
09-07-2016 16:05:05
hamurkesen,çevirici dırnakçı,şatır,dırnakçı helfe,şatır helfe,yallah,yallah değmesin, toz ver,değmesin,tab yap,döşşek al,açık döşegi,koltuk,mayalı,fetir,dırnaklı döşegi doldur.koltuğa at tepsiyi.
Aslan
09-07-2016 10:12:00
bayram da mutlaka sizler ya da çevrenizde ki tanıdıklarınız balıklıgöl e gitmişsinizdir. Peki orada ki rezaletlerin farkına vardınız mı ? Bütün insanlar orman da çayır daymış gibi yastığını yatağını almış çimler de yayılmış yatıyorlar bu kadar turist aile vs oraya geliyor bu yakışacak bi görüntü mü ? Balıklıgöl de çevre temizliği o kadar içler acısı durumda ki tarif edilemez... Resmen çöplüklerden çimlerin üzerine atılan yiyecek artıklarından görünmez durumda.... Balıklara yem haricin de her şey atılmış durumda bu nasıl bi zihniyet ??? Balıklıgöl ün göl çevresine neden korkuluk yapılmıyor çoluk çokcuk defalarca içine düştü illa ki ölmesimi lazım ? Ya da yüksek mevki de ki bi ailenin çocugu düşünce mi aklımız başına gelecek.... Kadir gecesi vs. gibi önemli günler de balıklıgöl de tamamen izdiham yaşanıyor sevap kazanmak yerine günah kazanıyoruz dergaha giriş çıkış 2 kapıdan bunların birisi giriş diğeri çıkış ama biz her iki kapıyı da giriş çıkış yapmaya kalkıyoruz nerede güvenlik ? Belediye yetkililerine sesleniyorum artık balıklıgöle gerekli değerin verilmesi lazım

FACEBOOK YORUM
Yorum

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI