Zeynel Abidin Beyazgül’e Twitter Desteği

Zeynel Abidin Beyazgül'e Twitter Desteği

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül geçtiğimiz gün Topçu Meydanında bir grubun protestosu ile karşılaştı. Bakan Faruk Çelik'e yapılan protestonun bir benzerini Beyazgül için yapanların planı teşkilat seçimlerine kadar İl başkanını yıpratıp yeniden seçtirmemek. O grup Ak Parti'nin kalesi olan Şanlıurfa'yı vasat yöneticilere teslim etmek istiyorlar.

17 Temmuz 2017 - 08:30

Şanlıurfa'da daha önce de oldu. Ak Parti'yi halktan kopuk bir kaç mutlu azınlığın kucağına iten Ak Parti'de bir grup düğmeye bastı. Yeni Bakanlar Kurulu belirlenecek açıklamasının ardından Bakan Faruk Çelik'e yönelik operasyon yapan ve çeşitli yerlerde protesto ettiren o grup bu kez 81 il teşkilatı değişecek açıklamalarının ardından Zeynel Abidin Beyazgül'ü hedef aldı.

Şanlıurfa'da Ak Parti'nin puan kaybetmesini isteyen yine çoğu Ak Partili o grup Zeynel Abidin Beyazgül'ün uzlaşmacı tavrından rahatsız. Halen görevde olan kentin hassasiyetlerini düşünmeden halen "Ben" diyen grubun bu kumpası Sosyal Medyadan ters tepti. Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e kurulan kumpasa karşı birleşen Urfalılar #YanınızdayızZeynelBaşkan tagı açtılar.

 

Bu haber 9845 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Kaynanalar Yuva mı Yıkıyor?
Urfalı Kaynanalar Yuva mı Yıkıyor?
ido Tatlıses: Babam Kadar Çapkın Değilim
ido Tatlıses: Babam Kadar Çapkın Değilim